Doručenie v Trnave zadarmo pri objednávke nad 45.00€.

Žltá rozlúčka

Žltá rozlúčka

Pietny veniec bohato zdobený z pestrého výberu žltých a bielych kvetov

Ø50cm
95.00 €/ks
- +
Ø60cm
125.00 €/ks
- +
Ø70cm
145.00 €/ks
- +
Ø 80cm
165.00 €/ks
- +

Kondolencia

Zvoľte si počet produktov

Zrušiť
Skladom - do 24 hodín
Najbližšie možné doručenie kurierom Trnava a okolie - 18.07.2024 09:00
Osobné vyzdvihnutie možné od - 18.07.2024 09:00
Počet hodín od objednania, kedy je možné produkt doručiť: 24
Celá SR - nedoručujeme

Elegantný a bohato zdobený smútočný veniec zo čerstvej čečiny odrody Normandská jedľa. Je vytvorený v odtieňoch bielej farby z pestrého mixu žltých kvetov, ktoré sú doplnené o jemné biele tóny.

(Foto zobrazuje veniec v priemere 70 cm)

Smútočný veniec pripravujeme vždy z čerstvých kvetov, preto je skladom do 24 hodín od zadania objednávky.

Ak vám okolnosti nedovoľujú zúčastniť sa na smútočnom obrade osobne, môžete využiť našu službu doručenia priamo na miesto konania poslednej rozlúčky. Podrobnosti doručenia stačí zadať do poznámky. Doručujeme v Trnave a okolí cca. do 50 km každý deň v týždni prostredníctvom vlastných kuriérov a na zadaný čas. V Trnave je doručenie ZDARMA, mimo Trnavy je doručenie spoplatnené v závislosti od počtu km. Presnú cenu doručenia sa dozviete po vyplnení doručovacej adresy v košíku. Doručujeme  AJ POČAS LOCKDOWNu bez obmedzení.

V prípade individuálnych požiadaviek (na čas/dátum doručenia, lokalitu doručenia, farebnosť a iné) nás neváhajte kontaktovať na 0903 407 122.

Vašu kondolenciuktorú chcete vytlačiť na smútočnú stuhu zadáte pomocou tlačidla pridať kondolenciu. Stuhu, farebne zladíme s farbou kvetov. Kondolenciu tlačíme elegantnou metalickou farbou pomocou termotransferovej tlačiarne. Maximálny počet znakov kondolenčného textu je 250.

Veniec je vyrobený z ekologicky nezávadných prírodných materiálov a je 100% biologicky odbúrateľný. Podklad venca je vytvorený z biopolymérnej aranžovacej hmoty, ktorá zadržiava vodu - kvety aj čečina sú preto neustále vo vode, čím sa výrazne predlžuje ich trvanlivosť.