Doručenie v Trnave zadarmo pri objednávke nad 45.00€.

Pestrá lúka

Pestrá lúka

Farebný pietny veniec z rezaných kvetov

Ø 90cm (jemnejšie zdobený)
99.00 €/ks
- +
Ø 90cm (bohatšie zdobený)
135.00 €/ks
- +

Kondolencia

Zvoľte si počet produktov

Zrušiť
Skladom - do 24 hodín
Najbližšie možné doručenie kurierom Trnava a okolie - 17.04.2024 16:00
Osobné vyzdvihnutie možné od - 17.04.2024 16:00
Počet hodín od objednania, kedy je možné produkt doručiť: 8
Celá SR - nedoručujeme

Elegantný smútočný veniec z čerstvej Tujovej čečiny. Je vytvorený z pestrej palety kvetov a zelene s lúčnym dojmom, ktoré sú ladené v pestrých farbách.

(Foto zobrazuje veniec v priemere 90 cm - Bohatšie zdobený)

Smútočný veniec pripravujeme vždy z čerstvých kvetov, preto je skladom do 24 hodín od zadania objednávky.

Ak vám okolnosti nedovoľujú zúčastniť sa na smútočnom obrade osobne, môžete využiť našu službu doručenia priamo na miesto konania poslednej rozlúčky. Podrobnosti doručenia stačí zadať do poznámky. Doručujeme v Trnave a okolí cca. do 50 km každý deň v týždni prostredníctvom vlastných kuriérov a na zadaný čas. V Trnave je doručenie ZDARMA, mimo Trnavy je doručenie spoplatnené v závislosti od počtu km. Presnú cenu doručenia sa dozviete po vyplnení doručovacej adresy v košíku. Doručujeme  AJ POČAS LOCKDOWNu bez obmedzení.

V prípade individuálnych požiadaviek (na čas/dátum doručenia, lokalitu doručenia, farebnosť a iné) nás neváhajte kontaktovať na 0903 407 122.

Vašu kondolenciuktorú chcete vytlačiť na smútočnú stuhu zadáte pomocou tlačidla pridať kondolenciu. Stuhu, farebne zladíme s farbou kvetov. Kondolenciu tlačíme elegantnou metalickou farbou pomocou termotransferovej tlačiarne. Maximálny počet znakov kondolenčného textu je 250.